Coaching

to fascynująca podróż do celu jakim jest sukces, spełnienie, szczęście. Ty decydujesz, co jest celem tej podróży. Ja, jako coach,  pomagam Ci tam dotrzeć.

Sukces

jest wynikiem przemyślanego działania, pasji i wykorzystania nadarzających się okazji. Coaching otworzy przed Tobą nowe możliwości, da Ci energię i motywację do realizacji Twoich marzeń lub rozwiązania Twoich problemów.

Zapraszam do podróży, napisz do mnie lub zadzwoń - zapraszam,

                 Bohdan Garstecki

 

 

  

Email: garstecki@coachone.pl

Tel.: +48 601 311 255

lub skorzystaj z formularza kontaktowego >>

 

 

Coaching w biznesie

Moją specjalizacją jest coaching kadry kierowniczej, menedżerów i przedsiębiorców. Najczęściej jestem proszony o pomoc w sytuacjach ...

» czytaj więcej

Mentoring dla coachów ACC

Realizuję mentoring coachów ubiegających się o akredytację ICF Associate Certified Coach zapewniając przygotowanie ...

» czytaj więcej

Coaching życiowy

Coaching pomaga znaleźć własną i właściwą drogę do osiągnięcia równowagi priorytetów, wysiłku i przyjemności, abyśmy czuli się zadowoleni i spełnieni ...

» czytaj więcej

 

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać bieżące informacje o nowych artykułach.

» zobacz wszystkie artykuły


POWIEDZIELI O MNIE ...

Po szkoleniu z wdrażania coachingowego stylu przywództwa w zarządzaniu: "Szkolenie genialne… W ... pracuję ponad 10 lat, ilość szkoleń bardzo duża i na całym tle to było najciekawsze. Gratulacje!"
.......
Po szkoleniu z wdrażania coachingowego stylu przywództwa w zarządzaniu: "Najlepsze szkolenie na którym byłam w ostatnich 5 latach. Bardzo dużo przydatnych umiejętności, do faktycznego zastosowania"
.......
Po szkoleniu "Sprzedaż strategiczna do Kluczowych Klientów": Bohdan, Bardzo dziękuję za warsztaty naprawdę – bardzo profesjonalne prowadzenie, duże doświadczenie i dobrze dobrany i przetłumaczony materiał!
.......
Po 5 sesjach coachingu: "Bardzo doceniam Twoje podejście i przekazaną mi wiedzę. Staram się ją wykorzystywać na bieżąco, co ułatwia mi pracę i komunikację."
.......
Po rocznej współpracy coachingowej: "Nie mogę pominąć w tym momencie Twojej roli w moim zawodowym i personalnym rozwoju przez ostatnie 12-miesięcy. Bardzo Ci dziękuję za wspólne sesje i wkład w mój awans."