Zapraszam do Selling4Results!

07.04.201300:00

Bohdan

Zapraszam do odwiedzenia mojego nowego projektu internetowego o nazwie Selling4Results. Jest to serwis internetowy poświęcony sprzedaży do kluczowych klientów. Znajdziesz tam unikalne artykuły i filmy napisane specjalnie dla tego projektu. Bedziesz miał możliwość uczestniczenia w tematycznych webinariach on-line. Niezależnie od tego czy jesteś sprzedawcą, menedżerem, przedsiębiorcą, coachem lub trenerem, a także, gdy sądzisz, że Twój zawód nie ma wiele wspólnego ze sprzedażą - w dzisiejszych czasach warto znać się na sprzedaży. Zwłaszcza, gdy tę wiedzę możesz pozyskać bez opłat!


Niezależnie od tego czy jesteś sprzedawcą, menedżerem sprzedaży, przedsiębiorcą lub po prostu szukasz w necie wartości dodanej w postaci unikalnej wiedzy - na stronie http://s4r.pl znajdziesz dużo ciekawego materiału. Bez opłat :-) 365/7/24. W serwisie umieściłem autorskie artykuły i filmy. Co tydzień pojawiają się nowe wpisy. Jest ciekawie :-) 

 

 

 

Odwiedź nas na Facebooku - www.facebook.com/Selling4Results. Jeżeli spodoba Ci się, to proszę o lajka.

Być może zastanawiasz się, co może Ci dać korzystanie z serwisu „Selling4Results”?

Sukces w sprzedaży zależy od tego, ile wiesz i jak tę wiedzę potrafisz wykorzystać. Jak więc dowiedzieć się?

  • Możesz np. kupować książki poświęcone tematyce sprzedaży. Serwis „Selling4Results” jest serwisem eksperckim na temat sprzedaży do Kluczowych Klientów i zawiera artykuły będące źródłem wiedzy dla sprzedawców, menedżerów sprzedaży i przedsiębiorców, którzy chcą osiągnąć sukces w złożonych procesach sprzedaży.
  • Możesz się zapisać na szkolenie lub kurs poświęcony tematyce sprzedaży. W serwisie „Selling4Results” znajdziesz bazę nagrań wideo poświęconych sprzedaży do kluczowych klientów.
  • Uzupełnieniem artykułów i filmów są webinaria szkoleniowe, czyli seminaria online. Przekaz multimedialny jest bardziej atrakcyjny i efektywny niż słowo pisane. Jeżeli dodamy do tego interaktywny kontakt z prowadzącym, to uzyskujemy maksymalną efektywność takiego przekazu. Webinaria są autentycznymi transmisjami na żywo, specjalnie przygotowanymi, aby zapewnić atrakcyjną prezentację konkretnego zagadnienia związanego ze sprzedażą do Kluczowych Klientów. Każde webinarium zajmuje się pojedynczym wybranym zagadnieniem z zakresu sprzedaży do kluczowych klientów. Webinaria są też okazją do Twojego osobistego kontaktu ze mną. Dzięki temu będziesz mógł uzupełniać i ugruntowywać swoją wiedzę, znajdować odpowiedzi na swoje pytania i w konsekwencji podnosić swoje kompetencje jako sprzedawca lub menedżer sprzedaży do Kluczowych Klientów.

Serwis Selling4Results zawiera stale rozbudowywaną bazę wiedzy dedykowaną zagadnieniom złożonych procesów sprzedaży. W artykułach, na filmach i w webinariach dzielę się wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł poszerzać swoje kompetencje i wiedział, co robić i jak działać, aby osiągać rezultaty.

Dostęp do bazy wiedzy artykułów i filmów oraz udział w webinariach jest nieodpłatny.

 

 

 

Założycielem i twórcą serwisu Selling4Results jest Bohdan Garstecki. Więcej informacji o firmie S4R Sp. z o.o. oraz o projekcie Selling4Results znajduje się na stronie s4r.pl.